У Черкасах ветерани можуть отримати 14 видів соціальних послуг (перелік)
До уваги ветеранів та їхніх родин

Департамент соціальної політики Черкаської міської ради інформує ветеранів та членів їхніх родин, що у місті працює управління у справах ветеранів війни та надання соціальних гарантій. Начальник управління – Валентина Литвинович. Координація з будь-якого питання за тел. 31 - 91 - 14; 37 - 55 - 69.

Відділ по роботі з ветеранами надає 14 видів соціальних послуг і приймає заяви на здійснення виплат, передбачених законодавством України, обласними та міськими програмами. Більше про це читайте на сайті http://surl.li/ssbwf

Контактні телефони відділу: 📞 31 – 99 – 47; 📞 093 – 142 – 41 – 44.

Відділ координації соціальних проєктів організовує та проводить заходи, зустрічі, підтримує всі ініціативи захисників і захисниць України та членів їхніх родин. 3-й поверх департаменту, каб.307.

Громадська приймальня міститься на 1-му поверсі департаменту. Визначено окремі робочі столи №15 і 16 для прийому ветеранів, членів сімей загиблих та зниклих безвісти. Повний перелік послуг – на сайті http://surl.li/srhgq .

Телефони громадської приймальні:  067-509-50-26, 093-296-54-58.

Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів. Для цього в межах соціальної програми «Турбота» передбачені кошти, які на конкурсній основі надаються на здійснення статутної діяльності, оплату комунальних послуг, проведення заходів.

Розроблений опитувальник потреб «Герої серед нас». Анкета є анонімною. Заповнити опитувальник можна за посиланням http://surl.li/ppljx .

«Соціальний путівник Ветерана», розроблений департаментом, розповсюджений у лікарнях, ТЦК, міському центрі зайнятості, МСЕК, ЦНАП, у громадському транспорті – за QR-кодом. Електронна версія «Соціального путівника Ветерана» – за посиланням: http://surl.li/satju

Працює юридична підтримка і консультування ветеранів та їхніх сімей. Консультації надають:

* сектор правового забезпечення департаменту соціальної політики  (0472)31 99 78;

* військовий юрист 067 470 31 57 .

Створена група для комунікації у Вайбері – http://surl.li/ssjce Це майданчик для спілкування, інформування із соціальних питань, обміну ідеями, досвідом, порадами. Нині зареєстровані 125 учасників.

У Черкасах діє будинок ветеранів ім. Є.Подолянчука, куди можуть приходити ветерани та члени їхніх сімей. Контактна особа на сьогодні – Олена Коваль, тел. 31 - 99 - 47.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .