ТРК Ільдана


Черкаська телерадіокомпанія «ІЛЬДАНА» розпочала свою історію в далекому 1996 році, як телестудія, що має великі амбіції і перспективи. Тож колектив, який складався із 20 осіб, попри економічні складнощі активно взявся до роботи завойовуючи день за днем інформаційний простір Черкаської області. Із перших програм «ІЛЬДАНА» заявила про себе, як креативна і змістовна організація. Від самого початку з’явилися медіапроекти, що торкалися актуальних суспільно-політичних тем. Особливу увагу колектив звертав на конкретні проблеми, що стосувалися громад Черкащини.

«ІЛЬДАНА» впевнено набирала свою творчу висоту, завойовуючи непідробний авторитет серед глядачів Шевченкового краю. Їй вдалося зібрати талановиту команду професіоналів. Без залучення зовнішніх інвестицій своїми силами сформувати пристойну технічну базу, яка на той час відповідала усім вимогам. Кропітка робота «ільданівців» дала гарні результати, що супроводжувалися достатньо високими рейтингами. Телерадіокомпанія стала конкурентноспроможним і прибутковим підприємством.

Більше 20 років ТРК «ІЛЬДАНА» успішно працює в інформаційному просторі Черкащини створюючи якісний телевізійний продукт суспільно-політичної, культурно-просвітницької, документально-публіцистичної тематики. Програми та фільми постійно транслювалися на обласних телерадіокомпаніях.

Нині телерадіокомпанія «ІЛЬДАНА» вступила в новий етап свого розвитку. Вона знаходиться у процесі реорганізації і оновлення. Першим етапом якого стало, отримання ліцензії на цифрове мовлення. Нарешті «Ільдана» зможе транслювати свої програми на власному каналі. Колектив працює над удосконаленням програмної концепції, щоб відповідати всім вимогам сьогодення. В цьому аспекті ми плануємо використати надбання, які вже маємо і значно наростити свої можливості. Перш за все збільшивши виробництво власного контенту.


Зворотній зв'язок