Телерадіокомпанія «ІЛЬДАНА» – один із найуспішніших медійних проєктів регіональної журналістики з тривалою історією та значним досвідом.

Більше 20 років ми створюємо якісний телевізійний продукт і зарекомендували себе на ринку інформаційних послуг як серйозний ЗМІ. Наші програми та фільми суспільно-політичної, культурно-просвітницької, документально-публіцистичної тематики відомі далеко за межами області. Щодня їх переглядає багатотисячна аудиторія.

Як і будь-який ЗМІ в сучасному світі ринкових відносин, ТРК «ІЛЬДАНА» не лише займається висвітленням найактуальніших подій у житті регіону, а й надає послуги інформаційного, медійного та рекламного характеру.

Дружня злагоджена команда наших журналістів та операторів готова взятися за інформаційно-медійну роботу будь-якого рівня складності і виконати її на високоякісному професійному рівні.

На ваше замовлення ми можемо виготовити оперативно і якісно:

- фільм,

- студійну програму,

- монтажну програму,

- сюжет із проведенням зйомки по місту і по області.

- відеооголошення

та багато іншого.

Наші журналісти можуть організувати і провести пресконференцію на тему, що є актуальною для замовника, із залученням представників провідних ЗМІ області.

Ми виготовляємо на професійному рівні рекламну відеопродукцію, що дозволяє якісно презентувати підприємство, організацію, публічну особу або важливий для вас бренд. Зокрема і з ускладненим монтажем.

Ми також надаємо послуги з відеомонтажу, відеозйомки і студійного відеозапису на високоякісному обладнанні та із залученням професійних відеорежисерів та операторів.

Окремим інформаційним ресурсом є сайт ТРК «ІЛЬДАНА». Це досить потужний ЗМІ, що має свою команду і власну аудиторію. Відвідувачі сайту, кількість яких постійно збільшується, знаходять тут безліч корисної інформації на будь-які теми: від найактуальніших новин регіону, до порад, де і як провести час та що подивитися.

Сайт орієнтований на власного споживача інформаційного продукту і може запропонувати повний спектр рекламних послуг, властивих електронному ЗМІ.

Зокрема у нас Ви можете:

  • розмістити як текстову, так і банерну рекламу,
  • замовити іміджевий матеріал, що презентуватиме Ваше підприємство,
  • опублікувати власний матеріал
  • та багато іншого. 

Разом з нами досягати успіху стає простіше!

«Ільдана» – твоє телебачення!

За довідками звертайтеся за телефонами 35-80-00 або (096) 023-53-18

або за адресою: м. Черкаси.  вул. Благовісна, 189.