У Черкасах проведуть концерт, щоб зібрати кошти на безпілотник
Захід за ініціативою актора Сергія Боброва відбудеться в драмтеатрі 24 жовтня о 18:30

Черкащан запрошують на благодійний концерт «В темряві», що відбудеться в драмтеатрі 24 жовтня о 18:30.

Захід ініціював актор, волонтер і музикант Сергій Бобров, аби дозбирати кошти на безпілотник для розвідників 72 бригади.

– Коли ми готували програму «Мости», то усвідомлювали, що не можемо відразу зібрати всю суму на безпілотник. Тож подумав, що треба робити ще якісь заходи і вирішив організувати благодійний концерт «В темряві». Останнім часом почастішали повітряні тривоги, а вороги б’ють по об’єктах енергетики. Тому людям необхідно економити електрику. Основна ідея заходу  – використати мінімум електроенергії, натомість – максимум творчої, – розповів Бобров.

Під час концерту музиканти зіграють для черкащан15 ліричних композицій про кохання, дитинство, спогади. Так, атмосферу вечора створюватимуть четверо виконавців, зокрема:

– актор, волонтер і музикант Сергій Бобров;

– учасник гуртів «Ефект метелика» та «FLATCHER», гітарист Максим Кривобородов;

– піаністка Прасков’я Бєлкіна;

– перкусіоніст Максим Мусієнко.

Люди, яким не вдасться відвідати захід, можуть подивитися онлайн-трансляцію на Ютуб-каналі «Про Те і Про Се»: https://www.youtube.com/c/proTeproSe?app=desktop. Зібрані кошти передадуть черкаській волонтерці Вікторії Хамазі. Охочі можуть зробити це вже – 5168 7456 1293 1532 (Хамаза Вікторія Олександрівна).

Додамо, що в результаті показу театральної програми «Мости»артистам вдалося зібрати 45 350 гривеньна безпілотник для оборонців.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .