Погода останніх днів осені: вітер, дощ, холод
Чекаємо на перший сніг

Листопад відраховує останні дні. Перші дві декади місяця балували жителів нашого регіону теплом, а в третій декаді, 22.11 температура знижувалася до зимових значень – розпочалася метеорологічна зима. Але обов'язкового атрибута зими – снігу – не було.

Про це повідомив Черкаський обласний гідрометцентр.
У вихідні дні наостанок листопад продемонструє свій типовий характер: хмарний, дощовий та вітряний.
Тепер про все по порядку.

За прогнозом, завтра погоду Черкащини починають формувати «хвилясті» атмосферні фронти, які пов’язані із Балтійським циклоном і рухаються із Західної Європи у східному напрямку. Вони несуть на Черкащині тепло та дощі. Найближчої ночі, напередодні їх проходження через територію нашої області, можливі тумани та мряка, завтра вдень – дощі, в окремих районах – значні. Це відбуватиметься на фоні поступового підвищення температури та поривчастого вітру південних напрямків. Температура вночі 0-2º, вдень 5-7º тепла.
 

Чекаємо на стрімке падіння атмосферного тиску, який за добу знизиться на 8-10 одиниць, що може негативно впливати на людей.
Уже вранці знадобляться парасольки, одяг та взуття, яке захистить вас від осінньої негоди.

У вихідні дні, після проходження атмосферних фронтів, дощі припиняться, і разом з посиленими північними вітрами почнеться надходження прохолодного повітря, атмосферний тиск почне зростати. Температура буде різною: у суботу впродовж доби 0-5º тепла, а у неділю вночі 1-6º морозу, вдень близько 0º.

А другий день календарної зими, можливо порадує нас першим снігом. 
За чисельним прогнозом Українського Гідрометцентру, у грудні 2019 температура повітря та кількість опадів очікуються у межах кліматичної норми.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .