Після нічних заморозків на Черкащину йде вересневе тепло
Дощів не прогнозують

Після морозних ночей, коли метеостанції області фіксували 1-5º морозу у повітрі та 3-7º морозу на поверхні ґрунту та температурний фон відповідав показникам листопаду, на Черкащині відбулася перебудова синоптичних процесів на південні.

Тепле повітря з південних широт зумовило підвищення температурного фону до вересневого. Температури вночі підвищилися до 6-8º тепла. Тобто спостерігаються прогнозовані температурні гойдалки на фоні посиленого вітру. Чого ж чекати надалі?

Атлантичні циклони рухаються по більш північних широтах, і не мають можливості зіпсувати погоду у нашому регіоні. Їхні атмосферні фронти лише іноді зачіпатимуть наш регіон. Тож суттєвих дощів не прогнозуємо.

Ще сьогодні та завтра, завдяки домінуванню поля підвищеного тиску, у нашому регіоні погода сонячно, сухо, тепло. Температури вночі 5-10º тепла, вдень 15-20º.

У суботу таке бажане, але «невпевнене тепло» пізньої осені поступиться місцем арктичному холоду. Температура повітря знизиться, і вже вночі 25 жовтня очікуємо 5º морозу. Вдень не вище 4-9º тепла.

Попередив про це Черкаський обласний гідрометцентр.

Приємним «синоптичним сюрпризом» є те, що холод ненадовго.

За попередніми оцінками, з 28 жовтня на Черкащину знову повернеться осіннє тепло. Естафету тепла перейме і початок листопада.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .