Нестійку з дощами погоду обіцяють Черкащині синоптики у найближчі дні
Холоднувато буде

Вчора, 12 травня, на Черкащині повітря прогрілося до спекотних 28-30º! Середньодобові температури повітря становили 18-20º, що на 3-5º вище норми. Отже, ми мали змогу насолодитися червневим теплом. Проте в атмосфері все не так стабільно, тому температурний сплеск, на жаль, був коротким.

Синоптична ситуація на Черкащині змінилася. Тилова, тобто холодна, частина циклону відкрила доступ арктичному повітрю у наш регіон. Природа у найближчий тиждень відправить нас в «кліматичне минуле» середини квітня, а травень 2022 підтвердить свій холодний статус.

У цьому переконує начальник Черкаського гідрометцентру Віталій Постригань.

Погода буде нестійкою з періодичними дощами.

Найбільш інтенсивні дощі прогнозуємо найближчої ночі, оскільки «зустрінуться» два різних за властивостями атмосферних фронти: з півночі холодний, з південного заходу теплий, створюючи ідеальні умови для розвитку грозової діяльності. Не лякайтеся, буде гриміти! Вдень інтенсивність дощів зменшиться. Температура вночі 8-13º, вдень 20-25º.

Неділя - без опадів. Температура вночі 6-11º, вдень 17-22º.

Понеділок - без опадів. Температура вночі 4-9º, вдень 17-22º.

Вівторок - вночі без опадів; вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Температура вночі 6-11º, вдень 15-20º.

За попередніми оцінками, найхолоднішими прогнозуємо 18-19 травня з температурами вночі 2-7º тепла, вдень 11-16º. Середньодобова температура лише 9º, що на 5º нижче норми.

Температура води в Дніпрі 15º, розраховувати на початок купального сезону у звичайні строки, а саме 23 травня не варто.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .