«Гойдалки» з листопада у вересень: погода на Черкащині цього тижня буде мінливою
і дощі будуть, і тиск стрибатиме

На Черкащині панує справжня осінь. Холодне повітря, яке надійшло із північних широт, знизило температурний режим і вже три доби середньодобова температура 5-6º тепла, що більше відповідає кінцю жовтня.

На поточному тижні Черкащина стане «ареною» боротьби циклонів та антициклонів, тому погода буде надзвичайно мінливою: спостерігатимуться «температурні гойдалки», які «перекидатимуть» нас то в у листопад, то у вересень. Такі температурні контрасти будуть супроводжуватися рвучким вітром та баричною «пилою»: атмосферний тиск різко коливатиметься. 

Найближчої ночі та у першій половині дня 19 жовтня атмосферні фронти із Західної Європи проявляться у нашому регіоні невеликими дощами. Температура вночі 1º морозу – 4º тепла, вдень 7-12º тепла. Наступну порцію дощу прогнозуємо в суботу – 23 жовтня.

Про це попередив Черкаський обласний гідрометцентр.

Із середи, 20 жовтня, унаслідок надходження більш теплого повітря, температурний фон підвищиться. Але тепло буде нетривале. Якщо у п’ятницю вдень аж 15-20º, то суботу лише 10-15º тепла.

Надалі прогнозуємо надходження арктичного повітря. Похолодає. Втім, нічого дивного в активізації холодних процесів немає, день вже істотно відстає від ночі. Спостережливі люди помічали, що з 19 жовтня зникають купчасті хмари – яскраві представники літньої теплої погоди.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .