Добовий максимум споживання був зафіксований увечері 31 травня
Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам. 1 червня, станом на 09:30, воно було на тому ж рівні, що й попереднього робочого дня – у п’ятницю, 29 травня, інформує Укренерго.
31 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,7% нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 24 травня. Причина змін – встановлення помірної температури повітря, що не потребує використання кондиціонерів. Енергетики просять не вмикати кілька потужних приладів одночасно у вечірні години.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .