Сміла отримала 11 генераторних установок для об’єктів критичної інфраструктури (ВІДЕО)
Завдяки підтримці благодійників із Німеччини

Сміла отримала 11 генераторних установок для об’єктів критичної інфраструктури.

Як повідомив міський голова Сергій Ананко, допомога надійшла завдяки підтримці благодійників із Німеччини та Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА. Це важливе підсилення для забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення громади в умовах воєнного стану та можливих надзвичайних ситуацій, зазначив очільник міста. 

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .