Житель Золотоніщини встановив 26 петель та незаконно добув двох косуль
Поблизу с. Дмитрівка

Зранку 22 січня на території мисливських угідь поблизу с. Дмитрівка Золотоніського району єгерями було виявлено браконьєра, який за допомогою заборонених знарядь (петель) добув дві особини косулі (самця та самку).

На місці події було знайдено та знято 26 петель, заздалегідь встановлених браконьєром, та викликано працівників поліції. Нахабним зловмисником виявився житель села Дмитрівка, якого спіймали «на гарячому».

Представником Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства в присутності працівників правоохоронних органів було складено протокол на Авраменка М.Я. про порушення правил полювання. Питання про притягнення порушника до відповідальності буде вирішуватися в суді.

Довідково: за скоєне браконьєр має сплатити адміністративний штраф від 1020 до 2040 грн та відшкодувати збитки за незаконно добуту дичину в розмірі 64 тис. грн.

​​​​​​​Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства запроваджує практику публікування інформації про браконьєрів, які нахабно порушують правила полювання, полюють у недозволений час, у заборонених місцях, забороненими способами і прийомами, використовують ресурси диких звірів і птахів з порушенням порядку, встановленого законодавством, погрожують працівникам державної лісової охорони та єгерської служби під час виявлення таких фактів.

Цих зловмисників не зупиняють штрафи і досить часто їм вдається уникнути заслуженого покарання. Тому виносимо цю тему у публічну площину і будемо робити таких злісних браконьєрів «відомими та популярними».

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .