З початку осені екологи притягли до відповідальності 47 мисливців
Проведено 55 рейдових перевірок

Управлінням державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області за порушення правил полювання з початку осіннього сезону притягнено до адміністративної відповідальності 47 мисливців.

Зважаючи на досвід минулих років та значну кількість мисливців в області, Держекоінспекцією Центрального округу з відкриттям мисливського сезону посилено заходи щодо запобігання фактам браконьєрства у мисливських угіддях. З цією метою прийнято рішення створити рейдові групи з числа співробітників поліції, Держекоінспекції та Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про це повідомив у своєму дописі на ФБ начальник Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Держекоінспекції Центрального округу Олександр Позняков.

Вже з початку відкриття сезону полювання державними інспекторами проведено 55 рейдових перевірок, складено 47 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території тощо).

Також зазначаємо, що порушення правил полювання тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від 102,00 грн. до 1020,00 грн. і попередження або накладення штрафу на посадових осіб від 510,00 грн. до 1530,00 грн., а також передбачена кримінальна відповідальність.

Закликаємо мисливців перед натисканням на гачок рушниці переконатися, що пострілом не буде знищено рідкісного, занесеного до Червоної книги України або забороненого для полювання птаха чи звіря, та радимо мисливцям ретельно ознайомитись із Законом України «Про мисливське господарство та полювання».

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .