Третє місце Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи» вибороли чигиринські школярі
Перемогу здобули учні Кіровоградскої області

14 травня 2019 року Державним агентством лісових ресурсів та Товариством лісівників України було проведено національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи». Участь у конкурсі взяли команди з Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської областей та Малинського лісотехнічного коледжу.

Черкаську область у конкурсі представляла команда шкільного лісництва Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №3 «Богданівець» у складі учнів 9 класу Крутіня Івана, Безрукова Святослава та Козубенка Андрія.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Під час проведення відбору було проведено чотири конкурси:

презентація команди

тестування на знання лісового господарства України англійською мовою

перевірка вміння розуміти текст лісівничої тематики

усний тест на вміння спілкуватись англійською

За результатами відбору перше місце і перемогу здобула команда Кіровоградської області.

За словами членів журі, наші юні лісівники зарекомендували себе яскравою, розумною та досить перспективною командою. Чигиринські школярі продемонстрували гарну підготовку та виступили на високому рівні, посівши третє місце.

Створене на базі освітнього закладу Чигиринське шкільне лісництво “Богданівець” активно функціонує протягом останніх кількох років і за цей час уже має ряд серйозних здобутків, досягнень, нагород та досить плідно співпрацює з ДП “Чигиринське лісове господарство”.

Особлива подяка за підготовку нашої команди начальнику відділу освіти Чигиринської РДА Вікторії Володимирівні Степаненко, наставникам-вчителям Ніні Степанівні Водзінській, Ларисі Федорівні Кобиляцькій, які доклали максимум зусиль для належного представлення Черкащини у конкурсі такого високого рівня. Крім того, активно сприяв підготовці директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр та головний лісничий підприємства Сергій Перов, який підтримував команду та був у її складі в Державному агентстві лісових ресурсів України.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .