Тілесне здоров’я неможливе без емоційного і психічного

Правду про жіноче здоров’я змогли дізнатися учасники семінару, що відбувся в Центральній міській бібліотеці Черкас імені Лесі Українки. Про особливості тілесного і духовного здоров’я розповіли гінеколог, психолог і фітнес-тренер.

Про це йдеться у сюжеті «Ільдани».

Лариса Гаврилюк – учасниця семінару: 

«Для кожного з нас ми, мабуть, почерпнули багато цікавих речей. Деякі речі ми знаємо, тому що ми люди, які читаємо, маємо певні якісь знання. Але, знаєте, коли ще раз хтось донесе інформацію, це діє, як новий поштовх до якихось дій щодо себе, щодо свого здоров’я як фізичного, так і психологічного»

Лікар-гінеколог радить пам’ятати, що в організмі всі системи взаємопов’язані. Їхній стан залежить від дотримання режиму сну, правил гігієни, правильного харчування і постійних фізичних навантажень. На думку психолога, важливо завжди звертати увагу на почуття людини. Недостатня турбота про моральне здоров’я приводить до тілесних хвороб. Вона провела тренінг для визначення емоційного стану учасників семінару.

Марина Медведєва – психолог: 

«Неможливо бути просто фізично здоровим, якщо в тебе є емоційні й психічні проблеми, і так само навпаки. Треба, щоб все було в балансі. Я тут інформую, що є така проблема вигорання у жінок, у матерів, і навіть у тих, у яких немає дітей, буває у нас у нашому зараз дуже активному світі, сповненому стресів»

Проект «Правда про жіноче здоров’я» проходить у 10 містах України. Започаткувала його жіноча єврейська організація «Проект Кешер». У коло її інтересів входять не тільки проблеми здоров’я, а й боротьба з насильством в сім’ї, реалізації жінки в суспільстві, спілкування з підлітками. Інформаційна допомога людям – це основне завдання руху.

Галина Медведєва – координатор проекту «Правда про жіноче здоров’я»:

«Бібліотекарі – це ті люди, які спілкуються з людьми в місті. І тому ми вирішили в бібліотеці провести цей захід. Мало того, це – семінар для бібліотекарів і вчителів, тобто для людей, які далі понесуть цю інформацію людям, для того, щоб її було багато. Для того, щоб люди знали, куди потрібно звернутися, де знайти допомогу, якщо щось трапилось»

Організатори проекту сподіваються, що їхня просвітницька робота допоможе зберегти здоров’я черкащанок.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .