На річці Супій виявлено 22 браконьєрські сітки
Збитки склали майже 40 тис гривень

Держекоінспекторами 10 квітня 2019 року під час весняно-літнього нерестового періоду припинено незаконний масовий вилов риби браконьєрами на річці Супій в притоці Кременчуцького водосховища.

В ході проведення природоохоронного рейду спеціалістами Держекоінспекції Центрального округу на річці Супій, в притоці Кременчуцького водосховища, неподалік адміністративних меж сіл Дмитрівка та Матвіївка Золотоніського району виявлено незаконно встановлені браконьєрами 22 сітки загальною довжиною близько 1 км вічком 35х35мм, 40х40мм та 45х45мм. В сітках знаходилась риба видів плітка 435 шт. та плоскирка 63 шт.
Внаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів державі завдана шкода склала 39 тисяч 117 грн.

Про це у своєму дописі на ФБ повідомив заступник начальника Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу Олександр Позняков.

З метою встановлення осіб причетних до незаконного вилову риби на місце події викликана слідчо-оперативна група Золотоніського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області, які вилучили знаряддя лову для проведення подальших слідчих дій. Риба здана під реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.

Вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Галерея

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .