На Чигиринщині затримано двох промислових рибалок, які займались незаконним виловом риби (ФОТО)
Тягали тарань необиркованими сітками

Туман допоміг працівникам Держекоінспекції та поліції виявити нечесних промислових рибалок в Чигиринському районі Черкаської області.

11 грудня близько 10 години працівниками Державної екологічної інспекції Центрального округу та працівників Чигиринського відділення поліції Смілянського відділу ГУНП в Черкаській області на території Кременчуцького водосховища в адміністративних межах с. Рацево, затримано двох промислових рибалок, котрі на човні, який призначений для промислового вилову водних живих ресурсів, за допомогою необиркованих сіткоснастевих матеріалів здійснювали вилов водних живих ресурсів.

Про це повідомив у своєму дописі на ФБ начальник Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Держекоінспекції Центрального округу Олександр Позняков.

В сітках виявлено рибу виду тарань кількістю 196 шт. По даному факту було складено адміністративний матеріал за статтею 85 ч.3 КУпАП «Порушення правил рибальства».

З метою фіксації обставин події та внесення даних до ЄРДР на місце вчинення правопорушення викликано слідчо-оперативну групу. Незаконні знаряддя лову вилучені для проведення слідчих дій. В разі наявності в діях осіб ознак кримінального правопорушення з «рибалками» працюватимуть слідчі.

Обрахована сума завданих збитків державі становить 20 тис.776 грн.

Рибу передано до рибоприймального пункту, кошти від реалізації якої перераховуються до державного бюджету.

Галерея

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .