Майже сотню дерев зрубали в лісосмузі на Уманщині чорні лісоруби
Виявлено 96 пеньків породи липа, тополя, акація, горіх, берест та черешня

Держінспекторами Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу спільно з лісовою охороною в адміністративних межах Доброводівської сільської ради Уманського району виявлено та зупинено самовільну вирубку полезахисної лісосмуги.

Про це у своєму дописі на ФБ повідомив заступник начальника управління Держекоінспекції Центрального округу Олександр Позняков.

З пояснень громадян, які здійснювали вирубку лісосмуги, встановлено, що розпорядження на дані роботи отримано від керівника одного з сільгосподарських підприємств Уманського району, проте документи на вирубку відсутні.

При огляді місця події виявлено 96 пеньків породи липа, тополя, акація, горіх, берест та черешня. Внаслідок незаконної вирубки дерев державі завдано шкоду на суму 243 658,54 тис.грн.

На місце події викликана слідчо-оперативна група Уманського ВП ГУНП у Черкаській області. Знаряддя рубки, а саме бензопила, вилучена слідчими до встановлення обставин по даній справі.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .