По 15 років ув'язнення отримали 2 агенти рф, які вчиняли підпали на Черкащині (ВІДЕО)
За матеріалами СБУ

За доказовою базою контррозвідки та слідчих Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще двоє російських агентів, які вчиняли підпали релейних шаф Укрзалізниці та військових пікапів у Черкаській області.

Восени 2024 року співробітники СБУ затримали обох зловмисників по «гарячих слідах». Ними виявились двоє наркозалежних, один з яких місцевий житель, інший переселенець з Лисичанська, який проживає на Черкащині.

Розслідування проводили співробітники СБУ в Черкаській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.

 

 

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .