За матеріалами СБУ
За доказовою базою контррозвідки та слідчих Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще двоє російських агентів, які вчиняли підпали релейних шаф Укрзалізниці та військових пікапів у Черкаській області.
Восени 2024 року співробітники СБУ затримали обох зловмисників по «гарячих слідах». Ними виявились двоє наркозалежних, один з яких місцевий житель, інший — переселенець з Лисичанська, який проживає на Черкащині.
Розслідування проводили співробітники СБУ в Черкаській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.
По темі
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .