Курсанти-рятувальники - серед кращих у дзюдо та легкій атлетиці на Черкащині
Вітаємо!

У спортивному комплексі «Будівельник» 18 та 19 січня проходив Чемпіонат Черкаської області з дзюдо. Участь у змаганнях взяли і спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

В особистих заліках курсант третього курсу Артур Єфремов у ваговій категорії 81 кг здобув 1-е місце, курсант другого курсу Дмитро Остюченко у ваговій категорії 73 кг виборов 1-е місце, а курсант першого курсу Дмитро Виноградов у цій же категорії посів 3-є місце.

Про це звітує прес-служба навчального закладу.

Також 18 січня відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з легкої атлетики, де перші місця впевнено здобули курсант 1-го курсу Євген Слободенюк у вправах «Стрибки у довжину» і «Потрійний стрибок» та студентка 3-го курсу Анна Шпиг в бігу на 60 м.

На дистанції 60 м друге місце серед дорослих посів курсант 4-го курсу Антон Бакатнюк, а третє серед юніорів – курсант 1-го курсу Артур Шеремета, курсантка 3-го курсу Олександра Пономаренко здобула третє місце серед дорослих з бігу на 60 м та 200 м.