До лікарні госпіталізовано 68 учнів - ДСНС
Газ нібито розпилив один з гімназистів

Черкаси. Оперативна інформація стосовно надзвичайної події в навчальному закладі станом на 16:30 (оновлено)

15 квітня о 11:45 год., із гімназії №1 вул. Святотроїцька, 68, до оперативно-координаційного центру Управління надійшло повідомлення, про розпилення у приміщенні гардеробу невідомого газу (з одного балончика для самозахисту) 
Одразу після отримання повідомлення, у відповідності до інструкцій взаємодії, було проведено оповіщення усіх служб екстреного виклику.
Від Управління ДСНС на місце події прибули чергова зміна оперативно-координаційного центру і черговий караул 2-ї пожежно-рятувальної частини Черкаського гарнізону. 
Також до навчального закладу прибуло відділення хімічного, радіологічного та бактеріологічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління, фахівці якого провели заміри повітря на наявність аміаку, хлору, сірководню та горючих газів. Відповідно до отриманих даних експрес-аналізу перевищень гранично-допустимих концентрацій в повітрі не виявлено. Радіаційний фон в гімназії в нормі.

Про це повідомили в управлінні ДСНС в Черкаській області.
Приміщення, в якому сталося розпилення невідомого газу, провітрено, евакуація учнів не проводилася, навчальний процес не призупинявся. 
Працівниками швидкої медичної допомоги на місці проводиться обстеження учнів.
Станом на 15:00 год. до Черкаської обласної дитячої лікарні для додаткового обстеження госпіталізовано 68 учнів. Обстеження триває.
На місці події працюють усі служби екстреного виклику міста Черкаси, Управління Служби безпеки України в області, Головного управління Національної поліції в області, оперативна група Управління ДСНС на чолі з заступником начальника Управління Олександром Горобцем, а також фахівці комунальної установи „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради“, та керівництво Черкаської області та міста Черкаси. 
О 14:00 годині відбулося засідання міської комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Перевірку обставин проводить Головне Управління Національної поліції МВС України у Черкаській області. 
За попередньою інформацією, газ із балончика для самозахисту у приміщенні школи розпилив один з учнів, який у такий спосіб вирішив перевірити його справність. Під час перевірки обставин події серед учнів школи виявлено чотири балончики для самозахисту різного типу.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .