Анастасія Сапсай здобула золоту медаль на Чемпіонаті світу зі спортивного й бойового самбо
31 жовтня Анастасії вручили погони та привітали з присвоєнням першого офіцерського звання

Чемпіонат світу серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо проходив 8, 9 і 10 листопада в місті Чхонджу (Південна Корея). У неділю, у завершальний день змагань, українці здобули дві нагороди. Серед чемпіонів викладачка кафедри спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, майстер спорту міжнародного класу Анастасія Сапсай, яка боролася у фіналі в категорії понад 80 кілограмів із Марією Кондтратьєвою із Білорусі і впевнено перемогла.

Цьогоріч спортсменка додала цю нагороду до титулу переможниці ІІ Європейських ігор у Мінську й до «срібла» континентального форуму в Хіхоні.