Завтра на Черкащині буде найтепліший день тижня, а у п'ятницю можливі дощі
Посилиться вітер

У цьому році другий місяць осені стартував на Черкащині невеликим похолоданням. Середньодобова температура знизилася до 14-16º тепла, але продовжує перевищувати кліматичну норму на 3-5º. А такі бажані дощі продовжують оминати наш регіон.

В області утримується надзвичайна 5 класу пожежна небезпека. Тому не слід спалювати пожнивні рештки, стерню після збирання врожаю.

Проте в атмосфері уже намітилися зміни, попереджають фахівці Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Потужний антициклон «SONJA» починає руйнуватися, але у найближчі три доби ще зумовить помірно-теплу та без істотних опадів погоду.

Середа, 4-го жовтня, внаслідок активного виносу тепла з півдня, виявиться найтеплішим днем тижня, з температурою вдень 20-25º на фоні посиленого південного вітру.

Четвер почне готувати Черкащину до зустрічі чергового циклону: збільшиться хмарність, яка обмежить денний прогрів до 17-22º.

Із п’ятниці холодний атмосферний фронт циклону «NOAH» відкриє доступ більш вологому та прохолодному повітрю. Пройдуть дощі різної інтенсивності. Температура знизиться: вночі до 5-10º, вдень до 11-16º.

АГРОНОВИНИ. Зважаючи на зміну характеру погоди у найближчі вихідні, аграріям наразі необхідно прсикорити темпи збирання кукурудзи, соняшнику, сої, які завдяки сприятливим погодним умовам не потребують десикації. Одночасно покращаться умови й для продовження сівби, в першу чергу поступово охолоне грунт. Проте засуха припиниться не скрізь. У південних районах, де грунт критично сухий, умови для продовження сівби залишаться складними.

Найближча холодна ніч з вірогідністю заморозків очікується у понеділок – 9 жовтня. 

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .