Як знайти роботи в умовах карантину
Нова ініціатива Державної служби зайнятості

Державна служба зайнятості створила інноваційні онлайн сервіси, які в умовах карантинних обмежень допоможуть із пошуком роботи. Важливими й зручними є «Електронний кабінет роботодавця» та «Електронний кабінет пошукача роботи».

Ці сервіси знаходяться на офіційному вебсайті державної служби зайнятості. Скористатися ними може кожен, хто має доступ до мережі Інтернет. «Електронний кабінет роботодавця» скорочує витрати часу для відвідування служби зайнятості та сприяє взаємодії роботодавців з фахівцями. Тут роботодавець може переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться в базі служби зайнятості, стан укомплектування вакансій, кількість направлень претендентів на роботу, стан виконання договорів.

А ще – здійснити добір працівників, переглянувши резюме та подати звіт за відповідною формою в онлайн режимі. Для тих, хто шукає роботу, створено «Електронний кабінет пошукача роботи» У ньому зареєстрований безробітний може створити резюме, підібрати роботу, ознайомитися із можливостями професійного навчання. Тут доступна інформація про заплановані та фактичні відвідування служби зайнятості, профінформаційні заходи, нарахування та виплату допомоги по безробіттю.

Теги:

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .