Вночі оборонці знищили над Черкащиною два російські БпЛА (ВІДЕО)
Без наслідків

Тривоги вночі лунали в усіх районах області. У цей час наші оборонці знищили два російські БпЛА.

Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.

– Травмованих немає, – додав він.

Наслідків від падіння уламків теж.

 

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .