Без наслідків
Тривоги вночі лунали в усіх районах області. У цей час наші оборонці знищили два російські БпЛА.
Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.
– Травмованих немає, – додав він.
Наслідків від падіння уламків теж.
По темі
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .