«Виробничий»  цех у Черкасах виготовляв до 10 кг «фену» щомісяця (ВІДЕО)
Нацполіція затримала понад 40 членів злочинної організації за збут наркотиків по всьому регіону

На Черкащині за результатами заходів, до яких були залучені майже 700 правоохоронців, знешкоджена діяльність злочинної організації. Її учасники налагодили функціонування кількох лабораторій з виробництва амфетаміну. Також займалися вирощуванням конопель у промислових масштабах. На збуті наркотиків заробляли до 5 мільйонів гривень щомісяця.

Під час багатоетапної поліцейської спецоперації для ліквідації  злочинної організації співробітники Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Головного слідчого управління Нацполіції спільно з Офісом Генерального прокурора встановили всіх її учасників, канали збуту психотропів, а також місця розташування виробничих цехів.

Так званий виробничий амфетамінний цех у Черкасах виготовляв до 10 кг «фену» щомісяця. Коноплі вирощували на декількох ділянках на Канівщині   та у квартирах декількох фігурантів. Поля з коноплями знаходилися на відстані 50-100 км одне від одного.

На кожному виробництві була своя охорона, технологи та  «виконроби», які стежили за діями  «працівників». Виготовлену продукцію доставляли до місць фасування, де вже окрема група готувала товар для подальшого збуту і передачі його наркокур’єрам. Визначені лідерами  організації учасники відповідали за збір коштів від продажу, закупівлю сировини, видачу «зарплати», звіти керівникам угруповання.

Учасникам злочинної організації загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .