Виконавчий комітет ЧМР прийняти жорсткі обмеження у зв’язку з карантином
Тимчасово припинити роботу об’єктів загального користування у зв’язку з карантинними заходами запропонувала виконавчому комітету міська комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За інформацією головного медика Черкас Олега Стадника, на сьогоднішній день із підозрою на коронавірус було обстежено 5 пацієнтів. Проте, за попередніми тестами, короновірусної інфекції в них не виявлено. Як наголосив Олег Михайлович, департамент охорони здоров’я пропонуватиме певні особливості роботи медичних закладів у період карантину:

- обмеження відвідування хворих у стаціонарах,
- повторне навчання медичних працівників стосовно алгоритму дій у випадку контакту із хворими, у яких є підозра на коронавірус,
- відміна планових госпіталізацій,
- перенесення графіків планових і профілактичних оглядів,
- відтермінування роботи ЛКК,
- визначення й поширення інформації в усіх центрах первинної ланки надання медичної допомоги телефонів цілодобових гарячих ліній,
- безперебійна трансляція рекомендацій МОЗ та іншої корисної інформації на моніторах, що встановлені в лікувальних закладах,
- введення маскового режиму, дезінфекція та провітрювання всіх лікувальних медичних закладів,
- здійснення виписування рецептів через електронну карту пацієнта,
- активізація роботи бригади паліативного реагування,
- повна інвентаризація апаратів штучної вентиляції легень (до кінця сьогоднішнього дня) та інші заходи.

«Ситуація, що склалася викликає стурбованість і основне завдання – унеможливити передачу вірусної інфекції від людини до людини, – зауважив Олег Михайлович. – Тому всі ці обмеження, які має прийняти виконавчий комітет, є логічними».

Як доповів директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, навчальні заклади та заклади позашкільної освіти з минулого перебувають на карантині. Від сьогодні будуть скасовані в тому числі спортивні змагання та ігри, в усіх секціях та гуртках комунальної і приватної форми власності.

Черкаські освітяни переходять у режим дистанційного навчання (вайбер-чати, скайп та інші засоби онлайн комунікації).

«Зауважую, у нас не канікули, а карантин», – звернувся Сергій Павлович у першу чергу до батьків із проханням обмежити перебування дітей на вулиці під час карантину.
 
Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що Черкаська міська рада та виконавчий комітет починає діяти відповідно до своїх повноважень, згідно Закону про місцеве самоврядування.
Мер наголосив, що від сьогодні департамент ЖКК починає дезінфекцію зупинок та місць масового скупчення людей.

Також Анатолій Бондаренко не виключає можливості обмеження графіку роботи громадського транспорту, аж до його повної зупинки, оскільки саме громадський транспорт є одним із найвразливіших місць, де може розповсюджуватися коронавірусна інфекція.

Теги:

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .