Рішення виконкому міськради
Члени виконавчого комітету підтримали регуляторну процедури щодо підняття вартості за проїзд і в черкаських тролейбусах. Відтак доведеться платити 20 гривень за поїздку.
Це рішення обґрунтовують тим, що зросла собівартість перевезень пасажирів у зв’язку зі змінами законодавства щодо розміру мінімальної заробітної плати та підвищенням цін на електроенергію.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .