В черкаському обласному госпіталі завершено перший етап робіт (ВІДЕО)
Об’єкт зданий в експлуатацію

Безбар’єрний простір, функціональні палати, сучасне обладнання, тренажери. Перший етап робіт в обласному госпіталі завершено. Об’єкт зданий в експлуатацію.

Проєкт реалізовано коштом Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .