У Роському заказнику затримано 11 браконьєрів
У заказнику забороняється вилов риби протягом усього року.

11 квітня 2019 року спеціалістами Держекоінспекції Центрального округу спільно з працівниками водного патруля Управління патрульної поліції в Черкаській області проведено черговий природоохоронний рейд берегами Ро́ського іхтіологічного заказника місцевого значення в Канівському районі Черкаської області.

Про це у своєму дописі на ФБ повідомив заступник начальника Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу Олександр Позняков.

Під час проведення рейду виявлено 11 (одинадцять) порушників природоохоронного законодавства, які незаконно в межах заказника здійснювали вилов риби. Тому, інспекторами на кожного порушника складено адміністративний протокол за статтею 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення — порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Рибалкам загрожує штраф від 153 до 408 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих природних ресурсів чи без такої. Розгляд справи проводиться в судовому порядку. Також при розгляді справи порушниками сплачується судовий збір.

Довідково: Ро́ський іхтіологічний заказник місцевого значення в Канівському районі Черкаської області створений рішенням Черкаської обласної ради від 21.11.1984 р. № 354. Має площу 123 га. Розташований на землях держзапасу, займає акваторію від гирла р. Рось до с. Межиріч. Єдиний іхтіологічний заказник на р. Рось. Під охороною ділянка для відновлення і розмноження цінних видів риб — судака, ляща, сома, білизни, сазана, плітки та інших, що заходять сюди з Кременчуцького водосховища.

У заказнику забороняється вилов риби протягом усього року.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .