Минулось без потерпілих
Знову ніч на Черкащині минула із затяжними тривогами. По ворожих цілях працювали сили та засоби ППО.
Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.
У межах області знешкоджено шість російських БпЛА. Минулось без потерпілих. Наслідків від падіння уламків теж немає. Обстеження території триває.
По темі
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .