У межах Черкаської області знешкоджено шість російських БпЛА (ВІДЕО)
Минулось без потерпілих

Знову ніч на Черкащині минула із затяжними тривогами. По ворожих цілях працювали сили та засоби ППО.

Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.

У межах області знешкоджено шість російських БпЛА. Минулось без потерпілих. Наслідків від падіння уламків теж немає. Обстеження території триває.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .