У Городищі мати та син отруїлися грибами – «підвишнями» (ВІДЕО)
Вживали дикорослі гриби, зібрані у садку

У Городищі зареєстровано випадок отруєння дикорослими грибами – «підвишнями». Постраждали – мати та син, які вживали дикорослі гриби, зібрані у садку, повідомляє Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Хворих шпиталізували та надають необхідну медичну допомогу.

Підвишень – умовно їстівний гриб, який потребує обов’язкового відварювання перед приготуванням щонайменше 15 хвилин. Основна небезпека полягає у високій схожості цього гриба з отруйними двійниками. Недосвідчені грибники можуть сплутати його зі смертельно отруйними білими видами говорушок.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .