Вживали дикорослі гриби, зібрані у садку
У Городищі зареєстровано випадок отруєння дикорослими грибами – «підвишнями». Постраждали – мати та син, які вживали дикорослі гриби, зібрані у садку, повідомляє Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Хворих шпиталізували та надають необхідну медичну допомогу.
Підвишень – умовно їстівний гриб, який потребує обов’язкового відварювання перед приготуванням щонайменше 15 хвилин. Основна небезпека полягає у високій схожості цього гриба з отруйними двійниками. Недосвідчені грибники можуть сплутати його зі смертельно отруйними білими видами говорушок.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .