У ДТП на Золотоніщині постраждали двоє осіб (ВІДЕО)
Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди, у якій постраждали двоє осіб. Автопригода сталася вночі 2 червня на автошляху в межах села Крупське Золотоніського району.

Попередньо, водій автомобіля «Ford Focus» не обрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, у результаті чого транспортний засіб з’їхав у кювет та зіткнувся з деревом.

Травм зазнали пасажири автомобіля – 56-річний чоловік та 39-річна жінка. Обох госпіталізували.

 

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .