У декількох черкаських школах правоохоронці провели тренування (ВІДЕО)
З метою підтримки безпечного освітнього процесу

Патрульні та поліцейські охорони провели тренування в декількох школах міста.

Про це повідомляють в патрульній поліції області.

За сценарієм, на територію освітнього закладу проникла стороння особа зі злочинними намірами. Обставини вимагали оперативних і чітко скоординованих дій.

Екіпажі відпрацювали швидке прибуття на місце події, огляд приміщень і прилеглої території, а також виявлення та затримання правопорушника відповідно до визначеного порядку дій.

«Створення безпечного освітнього простору потребує постійної підготовки та злагодженої командної роботи. Саме тому поліцейські регулярно проводять практичні тренування, аби вдосконалити алгоритми реагування на можливі загрози в навчальних закладах», — прокоментували в установі.

 

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .