Початок 2019-02-18 18:00

Тріо «Аріана» та гурт «Шпилясті кобзарі» запрошують до філармонії
Будуть виконані твори у супроводі бандур, фортепіано, A CAPPELLA, caver-версії улюблених пісень

Україна дійсно має таланти! І ви зможете в цьому ще раз пересвідчитись, відвідавши 18 лютого концерт тріо «Аріана» та гостей програми – обдарованих музикантів гурту «Шпилясті кобзарі» - півфіналістів талант-шоу «Україна має талант» та учасників телешоу «Голос країни». Їх з’єднала музика!

Запрошує Черкаська обласна філармонія.

Наймолодший колектив Черкаської обласної філармонії святкує річницю із дня заснування. За такий короткий термін тріо «Аріана» у складі Інги Михаль, Аліни Вікарчук та Вероніки Косенко вже стало лауреатом першої премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановита молодь України» у номінації «Професіонали. Академічний вокал».
Тож, молоді виконавці підготували для глядачів творчий проект під назвою «Від класики до сучасності», яка говорить сама за себе. Цікаво, що будуть виконані твори у супроводі бандур, фортепіано, A CAPPELLA, caver-версії улюблених пісень і не тільки.

Гості святкового концерту «Шпилясті кобзарі» під керуванням Ярослава Джуся вже досить відомі не тільки в Україні – живі струни їхніх бандур прорвалися через кордони, продемонструвавши світові велич нашого національного мистецтва.
Музика молодих сердець не залишить Вас байдужими. Очікуйте і на музичні сюрпризи від артистів…
Тож насолоджуймося разом атмосферою вечора та чудовою музикою молодих виконавців.
Початок концерту о 18 год.
Вартість квитків 40-80 грн.
Довідка: (0472)33-24-72 - адміністратор (0472) 33-21-44 – каса

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .