
Одужала 221 особа
Упродовж доби на Черкащині виявлено 788 випадків коронавірусу. Найбільше – у Черкасах та Умані 135 і 76 інфікованих, найменше – у Чигиринському та Смілянському районах – 3 і 1 випадок відповідно.
За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями обласного лабораторного центру МОЗ України в регіоні вже зареєстровано 19 826 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померли 176 хворих. Одужали 8 484, за останню добу 221.
А з 26 листопада в Україні з’явиться послуга виклику мобільної бригади через контакт-центр МОЗ для пацієнтів з симптомами коронавірусу.
Про це повідомив профільний міністр Максим Степанов.
З його слів, у медичних закладах будуть визначені особи, які відповідатимуть за цю роботу. Введення опції через контакт-центр дозволить прискорити виклик мобільної бригади хворим із симптомами COVID-19.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .