Ще тиждень дощів: літо очікуємо тільки з 20 червня
Ще й похолодає...

Південний циклон, з яким пов’язані опади, втрачає свої сили, тому у суботу невеликі грозові дощі прогнозуємо лише місцями. Температура вночі 11..16º, вдень 20..25º.

Про це повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Вже у неділю славнозвісний циклон увіллється в систему циркуляції більш потужного циклонічного вихору, що кружляє над Скандинавією. Об’єднавшись, циклон «OUIND ІІІ» активізується і направить у наш регіон атмосферний фронт, який 13-14 червня зумовить короткочасні дощі, грози, місцями град та шквали 15-20 м/с. Температура повітря знизиться на 3-5º, на що звертаємо увагу.

А надалі синоптична класика: після проходження атмосферного фронту у південні райони проникне холодне повітря, що зумовить виникнення циклону над Чорним морем. І знову дощі.. Атрибутом наступного тижня залишається парасолька.

За довгостроковим прогнозом, до 19 червня утримається нестіка погода: невеликі короткочасні дощі, грози. Температура вночі 11..16°, вдень 22..27°.

Із 20-21 червня розпочнеться справжнє літо! В атмосфері зіллються гребені азорського і казахстанського антициклонів, що зумовить малохмарну, сонячну погоду та добрий прогрів повітря: вночі 13..18°, вдень 24..29°.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .