Понад 50 чоловіків прийшли до комісаріатів Черкащини добровільно - Є. Курбет
Попри те, що на Черкащині воєнного стану не введено, чоловіки виявили бажання захищати Батьківщину

На Черкащині військові частини приведені до повної бойової готовності, а правоохоронні органи працюють у посиленому режимі. Кілька десятків чоловіків після оголошення військового добровільно виявили бажання вступити до Збройних сил України.

Про це повідомляє обласний військовий комісар Євген Курбет у коментарі телеканалу «UA: Черкаси».

«Понад 50 осіб із Черкаської області добровільно з’явилися до військового комісаріату, тільки почувши, що планується введення воєнного стану. Старшим ми пропонували йти в підрозділ територіальної оборони. Молодших, після перевірки стану здоров’я, будемо залучати за контрактом на службу до бойових військових частин», - каже Курбет.

Нині ж у військовому комісаріаті проводять планову перевірку військового обліку та здійснюють зарахування до резервістів.

«Проводимо медичну комісію на встановлення придатності для військової служби. Будемо задіювати ці резерви для посилення ЗСУ в разі оголошення мобілізації або будь-яких військових агресивних дій проти країни», - говорить Віталій Кириленко, начальник відділу обліку та бронювання Черкаського обласного військового комісаріату.

Нагадаємо, воєнний стан на території десяти областей почне діяти з 9.00 години відзавтра, 28 листопада. Черкаської області серед них немає.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .