Особливості ф’ючерсів на Біткоїн: коли та для чого їх використовувати?
Торгівля ф’ючерсами – це один із варіантів управління ризиками особливо під час стрімких розворотів ціни

Ф’ючерс Біткоін – контракт, який дає можливість заробляти на майбутньому зростанні або зниженні ціни активу. При цьому необов‘язково безпосередньо володіти цими монетами, можна проводити спекулятивні операції виключно на курсі ВТС. Робота з ф’ючерсними контрактами має ряд особливостей, які обумовлені природою торгівлі такого формату та вимогами до активів і до самого процесу.

Ключові особливості ф’ючерсів на Біткоін

  • Висока волатильність.

ВТС відомий своєю високою волатильністю, та ця властивість також характеризує ф'ючерси на криптовалюту в цілому. Це означає, що ціни контрактів можуть різко коливатися, що створює як можливості для прибутку, так і високий ризик втрат грошей. Зверніть увагу на те, що ф’ючерси – це оптимальне рішення для заробітку як на зростанні, так і на курсовому спаді.

  • Леверидж.

Ф'ючерси на ВТС дозволяють торгувати на більший обсяг монет, ніж ви маєте у еквівалентному вираженні за рахунок використання левериджу. Це дозволяє збільшити потенційний прибуток, але також зростають і ризики втрати капіталу.

  • Ліквідність.

Ліквідність ф'ючерсів криптовалюти, особливо на Біткоїн, варіюється від біржі, але при цьому залишається дуже високою. Сьогодні цей інструмент самий затребуваний на ринку цифрових активів.

  • Сезонність.

Біткоїн має певну сезонність в поведінці вартості, яка може впливати на ф'ючерсну торгівлю. Важливо виявляти періоди, коли змінюється цей тренд, щоб захистити себе від коливань, коли курс криптовалюти почне розвертатись.

Коли можуть знадобитись ф’ючерси?

Використання ф'ючерсів на Біткоїн може бути вигідним у різних сценаріях та для різних типів інвесторів. Основні випадки, коли ф’ючерси на криптовалюту можуть вдало застосовуватись:

  • Якщо ви володієте фізичними криптовалютами або їх портфелем, ви можете використовувати ф'ючерси на ВТС як інструмент для захисту від цінових коливань. Вони дозволяють вам зафіксувати ціну продажу або купівлі на майбутню дату, що допомагає уникнути можливих збитків через несприятливі зміни курсу.
  • Якщо ви хочете отримати прибуток від цінових коливань активу, ф'ючерс – це корисний інструмент для спекулятивної торгівлі. Такі контракти дозволяють використовувати леверидж та інші торговельні стратегії для побудови стратегії заробітку.
  • Додавання контрактів такого формату до вашого портфеля може допомогти диверсифікувати ризики та збільшити потенційний прибуток.
  • Якщо ви займаєтеся арбітражем або виявили різницю у цінах між ф'ючерсами на Біткоїн та фізичними криптовалютами на різних криптобіржах, ви можете використовувати контракти для отримання доходу від цієї різниці.

Торгівля ф’ючерсами – це один із варіантів управління ризиками особливо під час стрімких розворотів ціни.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .