З числа внутрішньо переміщених осіб
Створення належних умов для роботи та проживання медичних працівників є одним із пріоритетних напрямів розвитку медичної галузі в Чорнобаївській громаді. Сьогодні селищний голова Сергій Любивий вручив ордери на службове житло внутрішньо переміщеним лікарям Чорнобаївської багатопрофільної лікарні — лікарю-неврологу Юлії Добряк та лікарю-педіатру Наталії і Вороніній.
Службові квартири придбані коштом місцевого бюджету, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Chornobay Gromada.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .