Його затримав водний патруль
Випив і сів за штурвал. Інспектори водного патруля виявили факт керування судном в стані сп'яніння.
Про це повідомляє патрульна поліція області.
Вихідними, патрулюючи річку Дніпро, в адміністративних межах села Лозівок, поліцейські виявили на воді човен із судноводієм, який порушив заборону навігації на воді.
Спілкуючись із керманичем, патрульні виявили в останнього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на місці. Результат — 0,98 проміле. Інспектори склали на судноводія протокол та винесли постанову.
Загалом, за минулий тиждень 19 правопорушників отримали адміністративні протоколи за керування суднами в стані сп’яніння. Матеріали справ направлено до суду для розгляду.
По темі
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .