На Черкащину сунуть снігопади
Атмосферний тиск різко стрибатиме

Закінчилася осінь, яка на Черкащині видалася на два тижні коротшою від звичайної тривалості, однак середня температура сезону виявилася на 2º вище кліматичної норми, а недобір опадів становив 50%.
У нинішньому році метеорологічна зима в нашому регіоні настала 22 листопада, а вже сьогодні продемонструє свій характер.

З центру Західної Європи до нас рухається система атмосферниїх фронтів. Вже зараз сніг випадає у Закарпатській, Львівській та Івано-Франківській областях. Сьогодні ближче до вечора снігові хмари дістануться західних районів Черкащини і в подальшому розповсюдяться на всю територію області.

Про це повідомив Черкаський обласний гідрометцентр.

Найближчої ночі очікується сніг та мокрий сніг, який на фоні слабких морозів 2-4º подекуди спровокує ожедедицю на дорогах. Такі погодні умови можуть ускладнювати рух на автошляхах, роботу комунальних служб та об’єктів енергетики.

Завтра на ранок утвориться перший сніговий покрив висотою 3-8 см і опади майже припиняться. Всередині дня знову слід чекати невеликий сніг. Температура вдень прогнозується близькою до 0º.

Швидка зміна погодних умов супроводжуватиметься різкими стрибками атмосферного тиску (!): ввечері і вночі падінням, а вдень - досить інтенсивним ростом та поривчастим вітром. Тому будьте уважними і бережіть себе.
Сподіваймося, що перший сніг та ожеледиця не зупинить життєдіяльність області, а стане першим вдалим випробуванням готовності до зимового сезону.

Із 5 грудня чекаємо чергове потепління, вдень до 5º тепла.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .