На Черкащині зʼявляться мобільні медичні кабінети від Червоного Хреста Канади
А ще допоможуть з опалюванням медзакладів

Ідея створення «медичних кабінетів на колесах» для потреб медичної галузі Черкаській області пішла від голови Черкаськоїх обласної організації ТЧХУ Валерія Безбородова.

Валерій Анатолійович нещодавно звернувся з нею до Canadian Red Cross та безпосередньо Національного комітету Товариства Червоного Хреста України. Отримавши схвалення цього проєкту, без зволікань розпочав його реалізацію.

Так 4 липня було підписано меморандум про співпрацю з управлінням охорони здоровʼя Черкаської ОДА. А вже 28-29 липня під час перебування на Черкащині делегації від Canadian Red Cross, координаторів Міжнародного Червоного Хреста та Національного комітету ТЧХУ, гостям було презентовано перший мобільний автомобіль з усім необхідним медичним устаткуванням.

 Під час робочої наради, в якій взяла участь делегація Канадського Червоного Хреста, керівник Черкаської обласної організації ТЧХУ Валерій Безбородов та начальник управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Юрій Савенко, було обговорено можливість реалізації на Черкащині програм, які суттєво підсилять роботу медичної галузі області. Зокрема, перспективний проєкт мобільних медичних кабінетів, які будуть передані для покращення роботи первинної медичної ланки районам Черкаської області.

Суттєво, що всі витрати на бензин, оснащення, наповнення «медкабінетів на колесах» медикаментами, заробітної плати лікарю, двом медсестрам та водію бере на себе Черкаська обласна організація ТЧХУ.

Представники Канадського Червоного Хреста висловили зацікавленість та готовність всебічно підтримувати як цей проєкт, так і інші. Наприклад, такі, що  можуть допомоги медичним закладам завчасно вирішити наявні проблеми з їхнім теплозабезпеченням напередодні складного опалювального сезону. У коло уваги потрапили Черкаська обласна дитяча лікарня, яка конче потребує заміни тепломережі, та Міська лікарня швидкої допомоги №3, яка вважає за потрібне «підстрахуватись» альтернативним резервним джерелом опалення на випадок надзвичайної ситуації.

Галерея

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .