На Черкащині вперше реалізовано проєкт «Проактивна гаряча лінія на вихід» (ВІДЕО)
Впроваджується в Уманській та Смілянській громадах

Травень — місяць обізнаності про ментальне здоров’я, який щороку відзначають в Україні та світі. У цей період особливу увагу приділяють психологічній підтримці людей та доступності фахової допомоги.

Про сервіси, які діють на Черкащині, під час брифінгу розповіла регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Черкаській області Вікторія Шепіль.

 

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .