Впроваджується в Уманській та Смілянській громадах
Травень — місяць обізнаності про ментальне здоров’я, який щороку відзначають в Україні та світі. У цей період особливу увагу приділяють психологічній підтримці людей та доступності фахової допомоги.
Про сервіси, які діють на Черкащині, під час брифінгу розповіла регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Черкаській області Вікторія Шепіль.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .