На Черкащині водій виїхав на зустрічну і спричинив аварію
Транспортні засоби отримали значні механічні пошкодження.

Дорожньо-транспортна пригода сталася на автодорозі «Н-16», сполученням «Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань», біля села Носачів. Про це інформує поліція Черкаської області.

Водій автомобіля  «Toyota» виїхав на смугу зустрічного руху та в'їхав у відбійник. Після, керманич втратив контроль над авто і скоїв зіткнення з «Daewoo Lanos». Учасники ДТП отримали легкі травми та, після огляду медиками, відмовилися від госпіталізації.

Транспортні засоби отримали значні механічні пошкодження.

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Смілянського відділення склали на водія «Toyota»  протокол за ст. 124 (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) КУпАП. Матеріали скеровано до суду.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .