Міст кохання у Черкасах незабаром знову відкриють для відвідувачів (ВІДЕО)
Поки йде ремонт

Міст кохання у Черкасах незабаром знову відкриють для відвідувачів.

У КП «Дирекція парків» повідомляють, що розпочали роботи з відновлення однієї з найвідоміших туристичних локацій міста за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка.

Працівники підприємства вже зрізали численні замки з перил, замінили пошкоджені дошки на конструкції мосту та відновили покриття пішохідної доріжки на вході. Попереду — ще кілька важливих етапів підготовки. Паралельно фахівці впорядкували й прилеглу романтичну зону парку: провели формувальну обрізку сухого та надмірно розлогого гілля, оновили вигляд Дерева кохання.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .