Мешканець Донецька перейшов на бік окупантів і очолив медичну службу вмс рф в днр
Розслідування проводили співробітники СБУ в Черкаській області

СБУ повідомила про підозру ще одному зраднику з «мвс рф» у Донецьку.

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного учасника терористичної організації «днр», який нині спільно з російськими загарбниками формує склад бойовиків на тимчасово захопленій території. Фігурантом виявився мешканець Донецька, колишній голова ВЛК Головного управління МВС України в Донецькій області.

За даними слідства, посадовець у 2014 році підтримав терористів на сході України. Бойовик брав участь у створенні в структурі так званого «мвс днр» медичного відділу. Крім того, він особисто підшуковував персонал. Також, захопивши будівлю колишнього ВЛК, очолював формування матеріально-технічної бази. За це окупанти призначили його начальником «медичного відділу мвс днр».

Встановлено, що він примушував місцеве населення підкорятися незаконним рішенням політичного та силового блоків терористичної організації. Від початку повномасштабного вторгнення він перейшов на бік ворога. Всіляко сприяв медичному забезпеченню російських військових на тимчасово окупованій території. Загарбники підвищили його по посаді і нині він очолює так звану «медико-санітарну частину вмс рф в днр».

Наразі слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

▪️ч. 1 та ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);

▪️ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації).

Оскільки зрадник переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній території, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Розслідування проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .