Під час весняної лісокультурної кампанії
На Черкащині завершили весняну лісокультурну кампанію, яка тривала з березня. За цей час висаджено 5,16 мільйона сіянців та проведено лісовідновлення на площі 645,7 гектара, повідомили у філії “Центральний лісовий офіс”.
Також у регіоні створили 8,5 гектара нових лісів.
Окрім висадки нових дерев, лісівники проводили доповнення раніше створених культур — для заміни рослин, які не прижилися, та формування здорових насаджень.
Такі роботи виконали на площі понад 1736 гектарів.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .