Лісівники Черкащини висадили понад 5 мільйона сіянців (ВІДЕО)
Під час весняної лісокультурної кампанії

На Черкащині завершили весняну лісокультурну кампанію, яка тривала з березня. За цей час  висаджено 5,16 мільйона сіянців та проведено лісовідновлення на площі 645,7 гектара,   повідомили у філії “Центральний лісовий офіс”.

Також у регіоні створили 8,5 гектара нових лісів.

Окрім висадки нових дерев, лісівники проводили доповнення раніше створених   культур — для заміни рослин, які не прижилися, та формування здорових насаджень.

Такі роботи виконали на площі понад 1736 гектарів.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .