Кінець червня порадує черкащан лайтовою погодою
Пора готуватися до жнив

Початок червня 2024 увійде в кліматичну історію спекою, лайтовою прохолодою та надто нерівномірними зливами. За 8-10 днів першого літнього місяця випала місячна норма дощу, підрахували у Черкаському обласному центру з гідрометеорології. Відстають лише Умань – 70% та Сміла – 25% норми червня.

Сьогодні, 21 червня, до керування погодою приступить антициклон. Встановиться погода без опадів, щоправда, спочатку вона буде більш хмарною з комфортними температурами вночі 12-17°, вдень 22-27°.

У суботу, 22 червня, сонця буде більше, температура вночі 12-17°, вдень знову високі 25-30°.

У неділю, 23 червня, християни відзначатимуть велике церковне свято – день святої Трійці. Погода в цей день відзначиться аномальною спекою – 30-32°, вночі тропічні 16-21°, місцями можливий короткочасний дощ, гроза.

В останній тиждень свого правління червень презентує комфортну, суху та сонячну погоду.

АГРОНОВИНИ. Достаток тепла та вологи створили надзвичайно сприятливі умови для росту і розвитку всіх культур. В першу чергу  ранніх хлібів, зерно яких почало досягати воскової стиглості, тобто вегетаційний період завершується на 2-3 тижні раніше звичайного. А це значить, що пора готуватися до жнив, які вже розпочалися у південних регіонах України. На відміну від попереднього року, коли збиранню врожаю ранніх хлібів дошкуляли дощі, в цьому році ситуація на боці аграріїв. Рекордний врожай сформовано, слід його тільки зібрати.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .