У Свято-Михайлівському гарнізонному кафедральному соборі
Подаруй паску воїну. Щорічна благодійна ініціатива зі збору святкової випічки стартуватиме 6 квітня й триватиме до 8 квітня. Отець Дмитро Ярославський – один з ініціаторів акції, на своїй сторінці у фейсбук зазначив, можна приносити й домашню випічку чи придбану в магазині.
«Зібрану провізію буде освячено, після чого наші капелани відвезуть пасхальні гостинці воїнам, які захищають Україну від російських окупантів», – йдеться у дописі.
Збиратимуть гостинці для захисників у Свято-Михайлівському гарнізонному кафедральному соборі. Збір триватиме три дні з 8:00 до 17:00. За можливості, черкасці можуть задонатити на паску.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .