Початок 2019-07-05 10:00

«Фестиваль нескореної Nації Холодний Яр» змінив своє місце проведення
Фестивалити будемо уп'яте

5-7 липня 2019 року у с. Суботів на Чигиринщині тисячі нескорених уп'яте зустрінуться на улюбленому «Фестивалі нескореної Nації Холодний Яр». 

Вже оголошені гурти: Karna, Тінь Сонця, Go-A, Zatoczka, Сокира Перуна Вій, Чумацький шлях, Мотанка, Кораллі, Хорс.
Гутіркова галявина: Юрій Сиротюк, Євген Букет
Вхід безкоштовний.

Вітаються благодійні внески для українських військових.

«Переїзд із Грушківки є болючим не лише для багатьох наших гостей, а й для організаторів. Грушківка уже стала рідним, комфортним і «намоленим» фестивальниками місцем.

Проте, спокійним та мирним це місце здавалося лише іззовні. Ви не знаєте цього, але щороку ФЕСТИВАЛЬ БУВ ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗРИВУ. Все це через те, що частина землі, на якій ми проводили фестиваль, перебуває в оренді.

Орендар неодноразово погрожував організарторам зірвати фестиваль. Проте щоразу надзусиллями нам вдавалося залагодити конфлікт. Проте не цього року.

Тож ми змушені були покинути Грушківку, Дякуємо жителям села за те, що вони завжди нас підтримували та намагалися взяти участь у переговорах із орендарем.

Черкаємо українців із всього світу на новій мальовничій, історичній та сакральній локації. В одній із колисок українського духу - в Суботові. Там окрім самого фестивалю вам буде цікаво відвідати резиденцію Богдана Хмельницького, три криниці з цілющою водою та чудодійні купальні, неподалік столиця Гетьманської України - Чигирин», - повідомляють організатори фестивалю

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .